• طراحی سایت وب آستان
  • طراحی سایت PHP
  • بهینه سازی و افزایش رتبه SEO
  • پشتیبانی و ارتقا وب سایت
  • تماس با طراحی سایت

طراحی سایت
طراحی سایتطراحي وب سایت، طراحي صفحات وب

آیا می خواهید بدون نیاز به دانش فنی شما نیز صاحب یک وب سایت جذاب و کاملا حرفه ای شوید؟

امروز هر تجارتی نیاز به حضور در دنیای مجازی و سایت دارد، مدیریت یک سایت ساده تر از چیزی است که شما فکر می کنید ...

وب آستان با شناخت دقيق از وضعيت بازار و با تکیه بر تجربه و تسلط بر زبان های برنامه نویسی طراحی وبسایت ، آمادگي خود را جهت طراحي سایت و بهينه سازي سايت شما در كوتاهترين زمان و با سرمايه مناسب و با كيفيت بالا اعلام ميدارد.
ما توانایی پیاده سازی هر نوع سایتی مرتبط با فعالیت شما را داریم...

ما برای طراحی سایت از پرتال های آماده و فارسی شده خارجی استفاده نمی کنیم بلکه بنابه سفارش شما، از ابتدا پرتال را برنامه نویسی می کنیم.

سپس آنرا بر روی یک قالب زیبا در ارتباط با موضوع شما و با هماهنگی شما پیاده سازی و بهینه سازی می کنیم.

در نهایت یک پنل مدیریت فارسی و اختصاصی برای سایت شما در اختیارتان قرار می دهیم که از طریق آن می توانید همه جزئیات سایتتان را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی تغییر داده و آپدیت کنید.

مشاهده نمونه تصاویر کنترل پنل پروژه های انجام شده قبلی

بدین ترتیب سایتی در اختیار شما قرار می گیرد که نمونه آن روی اینترنت وجود ندارد و مخصوص شما برنامه نویسی شده است. این یعنی درصد حملات اینترنتی به سایت شما بخاطر اختصاصی بودن آن نزدیک به صفر است!

همچنین در آینده نیز تمامی قسمت ها قابل تغییر و ارتقاست و می توانید هر زمانی تنها با یک تماس امکان جدید و خاصی را به سایت خود اضافه کنید.

وب آستان در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به موفقیت در دنیای مجازی بر عهده خواهد گرفت.

برنامه نویسی اختصاصی سایت شما یا کمترین هزینه و پشتیبانی کامل آن و همچنین بازاریابی و توسعه وبسایت شما بعد از طراحی از مزایای وب آستان نسبت به بقیه شرکت های طراحی سایت می باشد.

برچسب ها

طراحی وب - طراحي سايت - طراحی وبسایت - پیاده سازی سایت اینترنتی - ایجاد سایت اینترنتی - برنامه نویسی PHP - ایجاد صفحات وب - طراحی صفحات وب -