• طراحی سایت وب آستان
  • طراحی سایت PHP
  • بهینه سازی و افزایش رتبه SEO
  • پشتیبانی و ارتقا وب سایت
  • تماس با طراحی سایت

طراحی سایت نسخه موبایل و تبلت
طراحی سایت نسخه موبایل و تبلتطراحی سایت مناسب صفحات لمسی، طراحی وبسایت موبایل

امروزه با فراگیر شدن تلفن های هوشمند لمسی و تبلت ها، بسیاری از افراد سایت های اینترنتی را را با اینگونه ابزارها مشاهده می کنند اما ساختار سنتی وبسایت ها برای اینگونه دستگاه ها بهینه نیست و مشکلاتی از قبیل سنگین بودن سایت، برهم ریختگی قالب و ساختار سایت در دستگاه های مختلف و ... بوجود می آید.

برای حل این مشکل، وب آستان آمادگی طراحی سایت مخصوص گوشی های موبایل صفحه لمسی و تبلت ها را دارد بطوریکه سایت کاملا بهینه با همه این دستگاه ها بوده و سازگاری کامل با اندازه های مختلف اسکرین و نرم افزارهای مرورگر این دستگاه ها داشته باشد و همچنین بهترین و کاملترین اینترفیس ( رابط کاربری ) را برای استفاده راحت و بدون زحمت کاربران صفحات لمسی با انگشت و بدون استفاده از قلم برای مشاهده صفحات و بخش های مختلف سایت ارائه دهد.


سایت های مخصوص موبایل وب آستان از جدیدترین تکنولوژی JQuery و HTML5 برای ایجاد وبسایت های سریع و زیبا و روان منطبق با تمامی گوشی های موبایل با سیستم عامل های مختلف ( IOS , Android , BlackBerry , Windows Phone , Symbian , MeeGo ,bada ... ) استفاده می کند.


برای آشنایی بیشتر با امکانات و ظاهر چنین سایت هایی وبسایت نسخه موبایل وب آستان را با موبایل یا تبلت خود ببینید: ( البته با کامپیوتر هم مشکلی وجود ندارد)


www.WebAstan.com/m


لازم بذکر است علاوه بر امکان طراحی سایت شما از پایه، امکان طراحی و ایجاد نسخه موبایل برای سایت های آماده شما که با استفاده از PHP و MySQL ایجاد شده باشد نیز وجود دارد ...


با ما تماس بگیرید

برچسب ها

سایت نسخه موبایل - طراحی سایت موبایل - طراحی سایت تبلت - Touch Optimized Website - طراحی سایت صفحه لمسی - طراحی نسخه موبایل سایت - طراحی نسخه موبایل وب سایت -