• طراحی سایت وب آستان
  • طراحی سایت PHP
  • بهینه سازی و افزایش رتبه SEO
  • پشتیبانی و ارتقا وب سایت
  • تماس با طراحی سایت


مراحل سفارش طراحی سایت

امکانات مورد نظر شما:

برای راه اندازی یک سایت ابتدا باید امکانات و توانایی هایی که از آن انتظار دارید را مرور کرده و یادداشت کنید. همچنین مطمئنا در اینترنت سایت هایی را دیده اید که از نظر امکانات یا طراحی شبیه آن چیزی است که شما می خواهید. آدرس آنها را هم یادداشت کنید و سپس فرم سفارش طراحي سایت را تکمیل کنید یا با ما تماس بگیرید.

فرم سفارش طراحی سایت

همچنین می توانید مستندات طراحی سایت خود را در قالب یک فایل زیپ شده به آدرس ایمیل وب آستان ارسال کنید.

ایمیل طراحی سایت

ما با توجه به امکانات مورد نظر شما، برآورد هزینه می کنیم و در خصوص جزئیات بصورت تلفنی صحبت خواهیم کرد.


آدرس اینترنتی یا دامنه:

سپس نیاز به یک آدرس اینترنتی یا دامنه دارید. اگر از قبل تهیه کرده باشید که مشلی نیست، اگر نه ما به شما کمک می کنیم تا یک آدرس زیبا به ثبت برسانید.


قالب و گرافیک سایت:

سپس قالب مناسبی را برای شما آماده کرده و پیش نمایش آنرا به شما نشان خواهیم داد.

در صورت توافق روی قالب، ما برنامه نویسی سایت را آغاز کرده و در زمان توافق شده سایت شما را تحویل می دهیم.

پشتیبانی:

پشتیبانی شامل مسائل فنی و مشکلات سایت پس از طراحی اولیه تا زمان شروع بکار عادی سایت و همچنین آموزش اولیه استفاده از پنل مدیریت و سپس پشتیبانی امنیت و هاستینگ سایت بمدت یک سال و تغییرات احتمالی و اضافه کردن امکانات جدید بصورت مادامالعمر ( با احتساب هزینه ) خواهد بود.

همچنین وب آستان متعهد می شود سایت شما را بصورت بهینه برای موتورهای جستجو و مرورگرهای مختلف طراحی نموده و پس از شروع بکار عادی سایت شما، اقدامات اولیه معرفی به موتورهای جستجو را بصورت رایگان انجام دهد.

هاستینگ و سورس کد سایت:

کلیه سایت های طراحی شده توسط وب آستان روی سرورهای قدرتمند و تست شده وب آستان قرار خواهد گرفت و در این ضمینه شما نیاز به تهیه هاست نخواهید داشت.

توجه داشته باشید بخاطر مسائل امنیتی و پشتیبانی از نرم افزارها امکان نصب سیستم های برنامه نویسی شده روی هاست های متفرقه وجود نخواهد داشت و بالطبع امکان دسترسی به سورس برنامه ها برای شما وجود ندارد.

وب آستان دارای 2 سرور لینوکس مطمئن و با امنیت بالا یکی خارج از کشور و دیگری در دیتا سنتر داخل کشور می باشد و شما می توانید بدلخواه سایت خود را روی یکی از این سرورها درخواست دهید.


هزینه و تسویه حساب:

ما همواره سعی می کنیم مناسب ترین قیمت را با توجه به امکانات مورد نظر شما در مقایسه با دیگر شرکت های طراحی سایت اعلام کنیم.

نحوه تسویه حساب هم بصورت نصف مبلغ قبل از طراحی و بقیه مبلغ بعد از آماده شدن و تحویل سایت می باشد.

هم اکنون می توانید برای ورود قدرتمند به دنیای مجازی آماده شوید ...